Peštovka Výcviková sukně jednobarevná > varianta černo-modrá > XL-XXL (š 63cm/ d 34cm)

Peštovka.cz
CENA 530,00 Kč
kus
Nepřehlédnutelná kolekce výcvikových sukní z odolné kočárkoviny, které při ušpinění lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

.... s možností jedné obrovské kapsy kolem dokola, nebo rozdělení na dvě až 4 kapsy, podle Všeho přání (uveďte prosím do poznámky). Vzadu polokroužek na propnutí třeba vodítka, na bocí dvě karabiny na připnutí klíčů či hraček.

Pro možnost naplnění kapes všemi nezbytnostmi počítejte prosím při měření s dostatečnou vůlí.... doporučujeme o cca 10 cm více, než je obvod vašich boků. Pokud byste měli sukni obepnutou na těle nepojmou kapsy tolik věcí.

tedy sukně se šíří 50 cm je vhodná pro boky do cca 90cm,
56 cm je vhodná pro boky do cca 102 cm,
63 cm je vhodná pro boky do cca 116 cm
"na přání" = jakákoliv jiné (větší či menší) velikost

V případě potřeby úpravy rozměrů nás neváhejte kontaktovat.

*** DŮLEŽITÉ***

Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek již nepřijímám objednávky s garantovaným doručením do vánoc.  Můžete však pořád vybírat ze zboží, které je SKLADEM. Pokud to přesto objednáte, souhlasíte s dodáním do poloviny ledna 2019, případně si můžete nechat vystavit dárkový poukaz v příslušné hodnotě.
Děkuji za pochopení!

 

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné