Peštovka výcviková sukně DOG > varianta tyrkys > XS-S (š 50cm/ d 30cm)

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 14 dní
CENA 600,00 Kč
kus

Výcviková sukně ze vzdušného letního softshelu odolná, snadno udržovatelná běžným praním či vlhčený hadříkem. Materiál je prodyšný, tudíž se pod sukní nebudete nadměrně potit.


 .... s možností jedné obrovské kapsy kolem dokola, nebo rozdělení na dvě až 4 kapsy, podle Všeho přání (uveďte prosím do poznámky)


 pro možnost naplnění kapes nezbytnostmi počítejte prosím při měření s dostatečnou vůlí.... doporučujeme o cca 10 cm více, než je obvod vašich boků. Pokud byste měli sukni obepnutou na těle nepojmou kapsy tolik věcí.


materiálová specifikace:  • Složení: líc 100 % PES, membrána TPU rub 40 % bambus/60 % PES.

  • Gramáž: cca 290 g/m2

  • Voděodolnost: 10000 mm vodního sloupce

  • Prodyšnost: 3000 g/m2/24hod


*** DŮLEŽITÉ*** S ohledem k velkému počtu objednávek doporučuji PRO DODÁNÍ DO VÁNOC vybírat již pouze ze zboží označeného SKLADEM, protože nyní se může dodací doba protáhnout až na 3 týdny. Nebo mě prosím nejprve kontaktujte, zda je možné dodání do Vánoc. Děkuji za pochopení!

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. Proto neváhejte mě kontaktovat s vaším požadavkem a domluvíme se, zda je úprava možná.***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné