Peštovka Ochranný obal na ocas psa DOG > varianta navlékací

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 5 dní
CENA 529,00 Kč
SLEVA - 29,00 Kč
NOVÁ CENA 500,00 Kč
kus

Máte krvavé fleky na zdi od rozbitého ocasu? Nedaří se doléčit zraněný konec ocasu? Nebo je pejsek po operativní zkrácení ocásku? Máte pocit, že všechno selhalo?


Spousta pejskařů to zná ... stačí nechat pejska chvíli někde zavřeného a po návratu vás čekají stěny od krve, hojení se nedaří, nebo při sebemenším vítání se rána opět o něco rozbije a krev je zase všude. V horším případě se pejsek snaží ránu kousat nebo lízat a to vede ještě ke zhoršení. Pak se to řeší límci, nasazením košíku, zavazováním ocasu, bandážováním apod. V nejhorším případě přijde na řadu amputace.


Ochrana ocasu v podobě návleku pomůže vašemu pejskovi v bezproblémovém hojení, rána v návleku dýchá, nepaří se. Obal je vypolstrovaný, takže při nárazech nedochází k opětovnému otevření rány.


Možné je doplnění reflexním proužkem pro větší bezpečnost při procházkách ve tmě a pro velké "koumáky" i s popruhem na opasku s jistící sponou :)


Obal šijeme každému pejskovi na míru, takže to bude vyžadovat trochu komunikace, dodání konkrétních rozměrů. Ale stojí to za to ;-) Návod na měření konkrétních potřebných mír vám zašlu, případně telefonicky doladíme detaily.


Pokud máte akutní problém a požadujete ušití přednostně s odesláním do 24 hodin, je to možné za příplatek 150 Kč. Napište to tedy do poznámky, děkuji za pochopení! 


 


 


*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. Proto neváhejte mě kontaktovat s vaším požadavkem a domluvíme se, zda je úprava možná.***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné