Peštovka kabelka Anetka dámská > varianta modro-černá

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 21 dní
CENA 559,00 Kč
VYPRODÁNO

Malá a přesto prostorná kabelka na nejnutnější věci, jako jsou klíče, telefon, kapesníčky a peněženka ...


tentokrát v luxusním provedení z korku a ručně barvené bavlny


Cork - korek. Speciální látka, která díky složení 50% korek + 25% bavlna a 25% PL zachovává vůni a vzhled korku, ale dá se z ní ušít mnoho kreativních věcí, jako jsou nákupní tašky, kabelky, penály atd.


Kabelka Anetka má zavírání na zip (lze na přání změnit na magnetický patent) a má nastavitelný popruh až do 140 cm. Lze tedy nosit jak na rameni, tak přes křížem. Kabelka je zhotovena z batohoviny a bavlněné látky. Bavlněná látka je vyztužena.


výška 21cm, šířka 25cm (měřeno v nejširší části kabelky), hloubka 5cm (měřeno v nejhlubší části), vstup do kabelky 15,5cm.


 


ušito podle AMA_tér

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

 

*** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ*** Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 17.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%, i když pro to udělám maximum *** Již nyní (před uvedeným datumem) jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné