Peštovka kabelka Tea > varianta PANENKY

CENA 649,00 Kč
VYPRODÁNO
*** POUZE 1 KUS ***

Kabelka Tea je menší dvojitá crossbody kabelka se spoustou zipových kapes na přední i zadní straně kabelky.
Lze ji nosit jak na rameni, tak křížem přes tělo

Kabelka je ušitá z koženky a zahraniční designové bavlněné látky a pro pevnější tvar je látka vyztužená. Kabelka má několik zipových kapes - dvě na přední straně, jednu na zadní.

Rozměry: výška 25cm, šířka 20cm, vstup do kapsy 17,5cm (zip je maximálně otevřený). Popruh je nastavitelný. Minimální délka je cca 75cm, maximální 132cm.

Materiál: svrchní materiál koženka + 100% bavlna, podšívka 100% bavlna

Údržba: Kabelku doporučuji prát v ruce ve vlažné vodě, neždímat, vodu nechat volně vykapat. Žehlit pouze látkové části kabelky na střední teplotu, přes koženku nežehlit!

Design a střih: AMA_tér

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

 

*** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ*** Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 17.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%, i když pro to udělám maximum *** Již nyní (před uvedeným datumem) jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné