Peštovka - kabelka ALLIS > varianta třpytivé lebky

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 21 dní
CENA 1.500,00 Kč
kus
Krásná, nepřehlédnutelná kabelka ALLIS - s tou budete hvězda!

Je vyztužená, drží tvar, nijak se nebortí, ale není prkenná, je přirozeně ohebná.

ALLIS je celolátková, bez koženky. Vnější strana zdobí designové zahraniční 100% bavlněné plátno, vnitřní strana je z kvalitního českého 100% bavlněné plátno v kombinaci s designovým plátnem.

Allis je rafinovanou kombinací kabelky a prvků harmonikové peněženky, takže disponuje velkou spoustou kapsiček, přepážek a prostorů na drobnosti. Odlišuje se ručně šitým vnějším lemováním předního i zadního dílu, které tvoří optický rám kabelky.

Zapínání Allis je na dlouhý zip se 2 protichůdnými jezdci přes celou kabelku až ke dnu. Tím se umožní větší rozevření, které ovšem po obou stranách jistí všitá látková harmonika.

V harmonice jsou 3 přepážky. Jedna řešená jako zipová kapsička se 2 protichůdnými jezdci a zbývající 2 jsou dělené, skládající se z kratší zipové kapsy a přihrádkové části. Na jednom vnitřním hlavním dílu jsou přes celou šířku kapsičky , na druhém hlavním dílu zipová kapsa se síťovinou.

Rozměry:
šířka horní kraj - 25 cm, dolní kraj - 34 cm
šířka dna - 10 cm
výška - 22 cm
délka uch - 52 cm

změna látky je možná po domluvě

Allis je ušitá podle Eviklubu

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. Proto neváhejte mě kontaktovat s vaším požadavkem a domluvíme se, zda je úprava možná.***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné