Peštovka Ochranný obal na ocas psa DOG > varianta rozepínatelný

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 5 dní
CENA 650,00 Kč
kus

Máte krvavé fleky na zdi od rozbitého ocasu? Nedaří se doléčit zraněný konec ocasu? Nebo je pejsek po operativní zkrácení ocásku? Máte pocit, že všechno selhalo?


Ochrana ocasu v podobě návleku pomůže vašemu pejskovi, rána v návleku dýchá, nepaří se. Obal je vypolstrovaný, takže při nárazech nedochází k opětovnému otevření rány. Tato varianta je nově šitá až dolů na suchý zip, aby bylo pohodlnější třeba kontrolování rány, či aplikace léčebné masti. Také chlupáčům se bude snad lépe nasazovat.


Možné je doplnění reflexním proužkem pro větší bezpečnost ve tmě a pro velké "koumáky" i s jistící sponou :)


Obal šijeme každému pejskovi na míru, takže to bude vyžadovat trochu komunikace, dodání konkrétních rozměrů. Ale stojí to za to ;-) Návod na měření konkrétních potřebných mír vám zašlu, případně telefonicky doladíme detaily.


Pokud máte akutní problém a požadujete ušití přednostně s odesláním do 24 hodin, je to možné za příplatek 150 Kč. Napište to tedy do poznámky, děkuji za pochopení! 


 


 


*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. Proto neváhejte mě kontaktovat s vaším požadavkem a domluvíme se, zda je úprava možná.***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné