Peštovka - třešňový nahřívací polštářek > varianta koaly na mentolové > 13x26 cm

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 14 dní
CENA 240,00 Kč
kus
Třešňový nahřívací polštářek jako hřejivý obklad přinese úlevu od bolestí břicha, zad či při menstruačních bolestech. ale i jako hřejivý či chladivý obklad kloubů nebo končetin. Miminka ho ocení při bolestech bříška a maminky ho uvítají při nahřívání a chlazení prsou při kojení.

Třešňové pecky mají schopnost vstřebávat a dlouho vyzařovat teplo. Pro nahřátí postačí vložit nahřívací polštářek do mikrovlnky na pár minut, nebo do klasické trouby či na radiátor.

Pokud polštářek vložíte na několik hodin do mrazáku, máte rázem chladivý obklad, který najde své využití nejen v parných dnech, ale i při chlazení bolavých zubů, hlavy, drobných zranění, oteklých kloubů.

Velkou výhodou třešňových pecek je, že je lze bez obav prát v pračce. Pecičkám voda nevadí, ba naopak jim svědčí.

Náš polštářek má vnitřní část, ve které jsou pecky a sundávací obal, když by bylo potřeba vnější část častěji prát. Obě části jsou ušité ze 100% bavlněné látky.

Složení:
100% bavlna, třešňové pecky
rozměr 13x26 cm, hmotnost 0,4 kg

V mikrovlnné troubě ohřívejte 1,5 minuty při výkonu 700W.

V klasické troubě polštářek nahřívejte po dobu 8 minut přiklopené víkem. V průběhu ohřívání otáčejte. Dbejte na to, aby teplota nepřesáhla 150 °C.

Před použitím vždy zkontrolujte teplotu polštářku, pokud je příliš horký, nechejte jej chvíli vychladnout. Před opakovaným nahříváním se doporučuje nechat polštářek dostatečně vychladnout. Polštářek nepřehřívejte, aby se obal nebo náplň neponičily. V případě potřeby lze polštářek prát v ruce i v pračce.
Pro praní v pračce doporučujeme vložit do nějakého obalu (například do povlaku na polštář), aby byly švy chráněny před poškozením. Vypraný polštářek nechte volně na vzduchu uschnout.

 

 

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné