Peštovka - kabelka PANDORA > varianta růžová s peříčky

Peštovka.cz
SKLADEM
CENA 1.790,00 Kč
kus

Otevřete pandořinu skříňku a nalaďte se pozitivní náladou i v tomto chmurném počasí s kabelkou jménem PANDORA. Střih je od proslulé americké kabelkářky Shamballa design, která si mě vybrala do svého teamu mezi 8 českých testerek.


Kabelka Pandora v těchto barvách rozbije odstíny šedé běžného dne a prozáří nejen vás, ale i okolí. Svým vzhledem i velikostí je vhodná pro všechny příležitosti, do práce i do školy, na rande či nákupy, prostě kamkoli. Otočí se za ní nejedny páry očí.


Vnější design je z kvalitní zahraniční koženky, uvnitř najdete vyztuženou bavlněnou podšívku. Zapíná se dvěma protichůdnými jezdci, takže budoucí majitelka může být i levák. Řád vám v kabelce zajistí tři kapsy, přičemž jedna je na zip a dvě jsou otevřené.


Pokud upřednostňujete méně výrazné barvy, neváhejte mi napsat a společně vymyslíme kombinaci, která bude odrážet přesně vaši osobnost.


Rozměry: v. 27 cm x š. 38 cm x h. 12 cm


Délka uch od hrany kabelky je 58 cm.


Autorkou střihu je Shamballa design.


 

 *** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ***

Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 25.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%  *** Nyní jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné