Peštovka - kabelka PANDORA > varianta růžovo-černá

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 28 dní
CENA 1.790,00 Kč
kus

A máme tu Shamballa design podruhé! Střih od americké návrhářky kabelek tentokrát v jemným tónech růžové s kontrastní černou, které sluší každému věku. Svou stylovou elegancí s ní uděláte dojem prakticky kdekoli.


Vnější materiál je z kvalitní zahraniční koženky, uvnitř najdete vyztuženou bavlněnou podšívku. Zapíná se dvěma protichůdnými jezdci, takže budoucí majitelka může být i levák. Řád vám v kabelce zajistí tři kapsy, přičemž jedna je na zip a dvě jsou otevřené.


Pokud růžová není pro vás ta pravá, neváhejte mi napsat a společně vymyslíme kombinaci, která bude odrážet přesně váš vkus.


Rozměry: v. 27 cm x š. 38 cm x h. 12 cm


Délka uch od hrany kabelky je 58 cm.


Autorkou střihu je Shamballa design.

 *** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ***

Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 25.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%  *** Nyní jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné