Peštovka - kabelko-batoh UNO > varianta bílo-modrý s panelem

Peštovka.cz
SKLADEM
CENA 1.950,00 Kč
Objednat 1 kus

Kabelka, kterou snadným posunutím popruhu změníte na pohodlný batůžek? Ano! Přesně to vám nabídne tentobílo-modrý uno-elegantní kousek. S tímto panelem na předním díle je jediným unikátním batůžkem, protože již žádný další nebude. 


Zná to každá žena, vyrazíte na nákup s kabelkou a pak máte plné ruce, že nevíte kam s ní. Díky zkracovací sponě tento kabelko-batoh 2v1 hodíte na záda a můžete v nákupech vesele pokračovat. Tuto funkci si jistě pochválí i maminky s dětmi.


Kabelka se zapíná na oboustranný zip a je ušitá z kvalitní zahraniční koženky. Vnitřek je bavlněný a naleznete v něm 2 otevřené kapsy a jednu zipovou. Na vnějšku ve švu se pak schovává zipová kapsa, dostatečně veliká pro bezpečné ukrytí telefonu, klíčů či dalších věcí, které oceníte mít rovnou při ruce.


Batoh je také vyztužený pěnovou výztuhou, takže je perfektní pro školačky i do práce, protože v něm lze nosit tablet i menší notebook.


Není tohle váš styl? Napište a vybereme barvu podle vašeho přání.


Rozměry: výška 35 cm, 27 cm šířka u dna, 30 cm šířka u vstupu, 7 cm hloubka.


 


autorkou tohoto skvělého nápadu a návodu je Martina Alblová .


 

 *** DŮLEŽITÉ INFO - DOVOLENÁ ***

Od 20.12.2020 do 10.1.2021 Peštovka dovolenou. Dovolenou na odpočinek, ale i načerpání nových inspirací a vymýšlení nových výrobků, aby jste měli příští rok z čeho vybírat. Na vaše zprávy, objednávky i dotazy budu reagovat jen výjimečně. Děkuji za pochopení!

Zároveň chci všem svým zákazníkům poděkovat za přízeň a popřát klidné svátky a hodně zdraví do nového roku! 

 

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné