Peštovka - kabelka PANDORA > varianta červeno-černá s výšivkou

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 28 dní
CENA 1.790,00 Kč
kus

Shamballa design v  další verzi!


Střih od americké návrhářky kabelek tentokrát v červeno-černé variantě s výraznou výšivkou! Rozbijte šedé pochmurné dny!


Vnější materiál je z kvalitní zahraniční koženky kombinaci s barevnou kočárkovinou, uvnitř najdete vyztuženou bavlněnou podšívku. Zapíná se dvěma protichůdnými jezdci, takže budoucí majitelka může být i levák. Řád vám v kabelce zajistí tři kapsy, přičemž jedna je na zip a dvě jsou otevřené.


Pokud dosud žádná z variant nejsou pro vás ty pravé, neváhejte mi napsat a společně vymyslíme kombinaci, která bude odrážet přesně váš vkus.


Rozměry: v. 27 cm x š. 38 cm x h. 12 cm


Délka uch od hrany kabelky je 58 cm.


Autorkou střihu je Shamballa design.

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

 

*** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ*** Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 17.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%, i když pro to udělám maximum *** Již nyní (před uvedeným datumem) jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné