Peštovka - ledvinka Dayna > varianta černo-žlutá s uzlem

Peštovka.cz
Dostupnost zboží: 21 dní
CENA 790,00 Kč
kus

Dayna je elegantní  tenká ledvinka.


Ať už nosíte ledvinky raději křížem přes tělo, nebo zapnutou kolem pasu... tuhle skvělou LEDVINKU na rychlé vyběhnutí z domu či procházku prostě nemůžete nemilovat. 


Elegantní, prostorná, nadčasová....ať jednobarevná či zářící barvami, pánská či dámská ... jak je libo, stačí napsat.


Ledvinka Dayna je jednokomorová, uvnitř bez zbytečných kapes. Vejde se do ní pohodlně  telefon, klíčekapesníky. Prostě jen to nenutnější. V případě potřeby jsem schovat i pod bundu či sáčko.


Hledáte něakou veselejší/elegantnější/jednobarevnou? prostě jinou? To není problém, mohu vám ji ušít v jakékoliv kombinaci. Stačí se mi ozvat na email.


rozměry: 34 x 17 cm, šířka kapsy/zipu 20cm, délka nastavitelného popruhu 90 cm, celková délka 120cm


 


návod od Lindshandmade

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

 

*** DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ ZBOŽÍ*** Vzhledem k velkému počtu již domluvených vánočních objednávek přijímám poslední objednávky s doručením do vánoc do 17.10.2020. Poté již nemohu dodání zboží garantovat na 100%, i když pro to udělám maximum *** Již nyní (před uvedeným datumem) jsou všechny objednávky brané jako vánoční a objednáním tedy souhlasíte s dodáním do 15.12.2020 ***

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné