Pouzdro na průkazy původu A4 STAFFBULL > varianta černo-stříbné

Peštovka.cz
CENA 399,00 Kč
kus

Krásné koženkové pouzdro na průkaz původu a další veledůležité dokumenty Vašeho čtyřnohého miláčka, které je potřeba mít s sebou a přesto je neztratit.


Vybírat můžete zatím jen z malého množství variant, protože je v mé nabídce NOVINKA, ale zato můžete do poznámky napsat vámi požadovanou barevnou variantu, nebo kombinaci barev a já poouzdro ušiju podle vašich požadavků ;-)


Zapínání je na zip, na boku je odepínatelné praktické poutko. Poukud byste uvnitř chtěli nějakou kapsičku, stačí to uvést do poznámky.


Rozměr pouzdra je cca 35 cm, šířka, 26 cm výška, aby se případně do něj daly vložit i desky, co jsou na fotce. (ty mají rozměr 33 x 24cm)


Materiál vnější: koženka, vnitřní: 100% bavlna

*** Veškeré zde nabízené zboží, kromě galanterie, vyrábím ručně na zakázku. Proto je možné se domluvit i na jiných barevných variantách i na upravě velikosti, způsobu zapínání atd. ***

 

***DOVOLENÁ*** Od 22.07. do 08.08.2022 Na zprávy, emaily i poptávky budu reagovat výrazně pomaleji, nové objednávky budu zpracovávat až po 09.08. Veškeré dotazy zodpovím postupně po návratu. Přeji vám hezké, klidné léto!

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné